Polštáře a povlaky na polštář Ikea

V obchodním domě Ikea zakoupíme polštáře všech možných podob, ať už ty určené ke spánku, tak polštáře dekorační. Oči nám budou přecházet. Vše si lze prohlédnout vystavené, ale i na internetu.

Pozor na rozměry polštářů

Jelikož polštáře a povlaky na polštář Ikea mohou mít různé rozměry, měli bychom si dát pozor, zda kupujeme přesně ten rozměr, který potřebujeme. A taky se ujistíme, že nám povlak k polštáři přesně sedí.

Široký sortiment

Sortiment polštářů a povlaků je v Ikea obrovský. Ať už tíhnete k minimalismu, nebo máte rádi pestré vzory, určitě si vyberete. Pořídit můžete polštáře čistě bílé, krémové, šedé, hnědé, modré, pruhované, vzorované i se strukturou. Zkrátka skoro vše, na co si vzpomenete.

Rychlá proměna interiéru

Díky výměně povlaků můžete rázem proměnit vzhled interiéru během pár vteřin. Představují levnou a efektní metodu transformace prostoru. Materiál povlaku má vliv na to, zda se nám bude na polštáři příjemně ležet.

Polštáře a povlaky na polštář Ikea se hodí nejen do postele, ale i na sedačku a do křesel.

Polštáře na spaní

Polštáře na spaní musíme vybírat obzvlášť pečlivě. Záleží hodně na tom, v jaké poloze usínáme s spíme, zda na boku, na břiše či na zádech. Polštáře mají různý tvar a výšku. Zohlednit musíme i materiál výplně. Používá se například celulóza, duté vlákno a paměťová pěna.

Levný anatomický polštář pro spaní na boku RELAX 35 x 45 cm

Toužíte po zdravém a klidném spánku? Vyzkoušejte anatomický polštář! Anatomicky tvarované polštáře jsou navrženy tak, aby podporovaly krční páteř a udržovaly krk během spánku ve správné poloze. To znamená, že můžete spát jako na obláčku, aniž byste se museli obávat bolesti nebo nepohodlí. Anatomicky tvarovaný polštář uvolňuje vaše svaly a působí proti bolestem hlavy, nespavosti, a dokonce i proti chrápání. Prošívaný potah je snímatelný díky zapínání na zip a lze jej prát v pračce na 40 °C. To znamená, že potah můžete snadno vyměnit podle svých potřeb a udržovat jej stále svěží a čistý.

Cena v době recenze: 469 Kč