Povlečení Matějovský

Ložní prádlo Matějovský patří k těm nejoblíbenějším na našem trhu. Toto kvalitní české povlečení totiž vyniká dlouhou životností a mimořádně originálním designem. Značka Matějovský se tak stala zárukou toho, že si vybrané povlečení zamilujete po všech stránkách. I po častém praní a používání si zachová svůj krásný tvar, původní barvy a bude vám dlouho a dobře sloužit.

Společnost Matějovský si při výrobě povlečení také zakládá na dokonalém spojení funkčnosti a estetiky a zároveň klade důraz na životní prostředí a využívání všech dostupných surovin. Vybrat si tak můžete povlečení z jakéhokoliv materiálu vás napadne, v jakýchkoliv rozměrech a designu. Kromě klasických kousků v nabídce najdete i povlečení atypických velikostí, v prodlouženém provedení nebo třeba oblíbené povlečení na dvoulůžka. Pro každou příležitost také najdete ten pravý design či barvu.

Pohádkové povlečení Matějovský Josef Lada Podzim

Pohleďte na pohádkové povlečení od Matějovského, které zdobí jednoznačný umělecký rukopis Josefa Lady! Podívaná plná nostalgie, svědectví o české tradici a symbol harmonického venkovského života. Jeho dílo se hluboce vrylo do naší kolektivní paměti jako maják dětské nevinnosti a půvabu. Představte si klid podzimního venkova, na němž uprostřed padajícího listí skotačí Ladovy kvintesenční postavičky. Nyní se toto poklidné panorama může stát součástí vaší svatyně, vašeho osobního útočiště, vaší ložnice!

Cena v době recenze: 1 390 Kč

Povlečení Matějovský s vánočním motivem J. Lady

Potřebujete pořídit nové povlečení? Vybíráte vhodný měkký dárek, se kterým zaručeně uspějete? Máte rádi kvalitu? Luxusní bavlněné povlečení od renomovaného výrobce Matějovský je sázkou na jistotu a garancí maximální spokojenosti. Efekt umocněn jedinečným vánočním potiskem v podobě kreseb legendárního českého malíře Josefa Lady. Povlečení potěší malé i velké. Vhodné do dětského, studentského pokoje, jakožto ložnice. Vyniká kvalitou provedení a velmi příjemným bavlněným materiálem. Je vzdušné. Dobře odvádí vlhkost. Pyšní se nadčasovým designem.

Cena v době recenze: 1 390 Kč

Povlečení Matějovský se zimním motivem J. Lady

Luxusní bavlněné povlečení s kresbami Josefa Lady – Zimní zábavy ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost.

Cena v době recenze: 1 390 Kč